Home » امنیتی » آنتی ویروس » بسته کامل محصولات امنیتی نورتون Norton AntiVirus / 360 / Internet Security 2014 21.2.0.38

بسته کامل محصولات امنیتی نورتون Norton AntiVirus / 360 / Internet Security 2014 21.2.0.38

Norton

سال های سال است که شرکت نورتون به عنوان عرضه کننده محصولات امنیتی در بین کاربران شناخته می شود که با عرضه برنامه آنتی ویروس، اینترنت سکوریتی و همچنین برنامه ۳۶۰ توانسته است بازار را به تا حدود بسیار زیادی به دست بگیرد. نورتون وابسته به شرکت Symantec برای هر مشکل چاره ای اندیشیده است تا کاربران دچار هیچ مشکلی امنیتی در هنگام کار با کامپیوتر نشوند و همیشه امنیتشان برقرار باشد!

جدیدترین نسخه این نرم افزار برای سال ۲۰۱۴ عرضه شده است که کمپانی سازنده آن، از آن به عنوان سریع ترین، قوی تری و همچنین کاربری ترین نسخه آن نام برده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید محصولات امنیتی نورتون کمترین فضای سخت افزاری را از رایانه شما اشغال خواهد کرد و همین ویژگی است که باعث می شود کاربران بیشتر به سمت آن جذب شوند.

محصولات نورتون به صورت مداوم به روز می شوند و دیتابیس آنتی ویروس شما همیشه به روز خواهد بود. آپدیت این نرم افزار زیاد طول نخواهد کشید و در کمترین زمان ممکن می توانید جدیدترین آپدیت ها را دریافت کنید. در این بسته از چند لایه امنیتی مختلف استفاده شده است تا در جهت افزایش امنیت کاربران به کار آید. قابلیت تشخیص انواع ویروس ها، تروجان ها، اسپای وار ها و دیگر ابزارهای جاسوسی از جمله ویژگی های دیگری می باشد که در محصولات کمپانی Symantec به چشم می آید. در ادامه هر کدام از این بسته ها را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می دهیم.

۱- AntiVirus : آنتی ویروس موجود در این بسته به عنوان یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس های موجود شناخته می شود که با دارا بودن دیتابیسی عظیم و قدرتمند قادر به شناسایی و حذف انواع ویروس های مختلف می باشد. این آنتی ویروس کم ترین فضای سخت افزاری را اشغال خواهد کرد به طوری که در هنگام کار این آنتی ویروس شاهد هیچ گونه افت سرعتی نخواهید بود.

۲- Internet Security : برای کسانی که از اینترنت استفاده می کنند، این بسته می تواند نهایت امنیت را برایتان به رقم بیاورد. با نصب این بسته اینترنت سکوریتی بر روی دستگاه خود می توانید با خیال راحت در اینترنت به گشت و گذار بپردازید بدون این که نگرانی از بابت اطلاعات خود و یا ویروسی شدن دستگاه خود داشته باشید.

۳- ۳۶۰ : همانطور که از اسم این بسته نیز پیداست؛ با نصب کردن آن بر روی کامپیوتر خود می توانید امنیتی ۲۴ ساعته یا به صورت اختصاصی “۳۶۰ درجه” را تجربه کنید. به صورتی که در تمام طول کار با سیستم خود شاهد هیچ شکاف امنیتی نخواهید بود.

 

| دانلود Norton AntiVirus با حجم ۲۶۷ مگابایت|

| دانلود Norton 360 با حجم ۲۷۵ مگابایت|

| دانلود Norton Internet Security با حجم ۲۶۸ مگابایت|

| رمز فایل : www.masterdl.com |

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *